+90 (850) 885 32 06
info@ameroto.com

Hakkımızda

40 yıldan fazla oto cam sektöründeki tecrübenin teknoloji odaklı dönüşümü.

Çözüm

Oto cam sektöründe ve ADAS sistemleri konusunda sektörde ilk olan çözümleri sunduk.

Vizyonumuz

- Dijital dönüşümü, mümkün olan tüm iş süreçlerine uygulayarak "taraftar müşteri" yaratmak.

-İç ve dış çevresi ile iyi ilişkiler kurarak, sürdürülebilir şekilde gelişen verimli bir şirket olmak.

-Faaliyet alanında geleceğe öncülük ederken aynı zamanda iş ortakları ile yaratıcı çözümler üreten, kullandığı teknoloji ile fark yaratan, bireye ve doğaya saygılı dünya standartlarında bir firma haline gelmek.

Misyonumuz

- Hizmet verdiğimiz tüm sektörler ile yakın ilişkiler kurarak otocam sektöründeki 40 yılı aşkın deneyimimizi en ayrıcalıklı müşteri deneyimine dönüştürerek "otocamın merkezi" olmak.

-"Müşteri odaklılık" prensibi ile çalışan, sektörü iyi tanıyan, paydaşlarının beklentilerini doğru okuyan ve tanımlayan, beklentilerin en üst düzeyde tatminini hedefleyen, sahip olduğu teknolojik altyapıyı etkin kullanarak verimli ve kârlı bir hizmet sunmak.

Politikamız

-Hem iç müşteri hem de dış müşteri anlamında insan odaklıyızdır. Çalışma arkadaşlarımız, paydaşlarımız, sosyal ve ticari olarak etkileşimde bulunduğumuz tüm ekosistem ile sevgi ve saygıya dayalı sürdürülebilir ilişkiler kurarız.

-Ekip ruhu ile adil ve şeffaf bir yönetim anlayışı benimseriz.

-Yeşil dostuyuzdur, daha iyi bir toplum ve çevre için sosyal sorumluluk bilinci kapsamında projelerde yer alırız.
Amer Oto Cam Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi uzun yıllardır oto cam montaj sektöründe bulunan tecrübesini son kullanıcı ve kurumsal müşterileri için e-ticaret ve veri hizmeti olarak dönüştürmüştür. OEM ve Aftermarket yedek parça ürünlerini kendi veri sistemi ile entegre ederek sektörde ilk olan oto cam veri tabanı sistemi ile hizmet vermektedir.
AMER OTO, global olarak hızla dijitalleşen otocam sektöründe hizmet kalitesini arttırmak ve iş süreçlerni güçlendirmek amacıyla dijital dönüşüm sürecine önem vermektedir. Bu farkındalık doğrultusunda sektördeki 40 yılı aşkın tecrübesini; nihai müşterileri, çalışanları, iş ortakları, kurumsal müşterileri ve hissedarları için e-ticaret ve veri hizmetine dönüştürmüştür.

Amer Oto

Amer oto cam bilişim hizmetleri olarak oto cam ve ADAS sürücü destek sistemleri konusunda otomotiv sektöründe çözüm üretmekteyiz.
İLETİŞİM
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram